Kayseri Ağır Ceza Avukatı, Kayseri İş Hukuku Avukatı, Kayseri Ceza Avukatı, Kayseri Boşanma Avukatı, Kayseri Avukat, Kayseri İş Mahkemesi Avukatı, İş Mahkemesi avukatı kayseri

Gevher Nesibe mah. Tuğcu sok. Yelken İş Merkezi Kat:2 No:22/4       Kocasinan/KAYSERİ

  • Facebook Sosyal Simge
  • Heyecan Sosyal Simge
  • LinkedIn Sosyal Simge
  • Instagram Sosyal Simge

Avukat Arabulucu

Ali Çöldemli

Hukuk ve Danışmanlık Bürosu

"Haklı olablirsiniz lakin hakkınızı bir avukatla kazanabilirsiniz."

Avukat Ali Çöldemli, 1990 yılında Karaman ilinde doğmuştur. 

İlköğretimini Karaman Vali Ali Akan İlköğretim Okulunda, lise eğitimini Konya Selçuklu Atatürk Anadolu Öğretmen Lisesinde tamamlamıştır.

Lisans eğitimini Konya Selçuk Üniversitesi Hukuk Fakültesinde 4 yılda başarı ile tamamlamıştır. Daha sonra Konya Selçuk Üniversitesi Hukuk Fakültesinde Özel Hukuk alanında tezli yüksek lisans eğitimini başarı ile tamamlamıştır.

Yüksek Lisans eğitiminde "Boşanma Hukuku, İş Hukuku, Sosyal Güvenlik Hukuku, Trafik Kazası ile İş Kazalarından Doğan Tazminat hukuku ile Ticaret Hukuku üzerine çalışmalar yapmış, seminer ve eğitimler vermiş, makaleler yazmıştır.

Halen Anadolu Üniversitesi Hukuk Fakültesinde Özel Hukuk alanında Doktora eğitimine devam etmektedir.

Doktora eğitiminde de Özel Hukuk çerçevesinde "Boşanma Hukuku, İş Hukuku, Sosyal güvenlik Hukuku, Trafik Kazası ile İş Kazalarına Bağlı Tazminat Hukuku, Sigorta Hukuku, İcra İflas Hukuku ile Ticaret Hukuku" üzerine çalışmalarına devam etmektedir.

Konya'da 2013 yılında meslek hayatına başlayan, aynı zamanda üniversitelerde ders anlatan Avukat Ali Çöldemli, sonrasında memleketi Karaman ilinde mesleğine devam etmiştir.

Avukat Ali ÇÖLDEMLİ, Karaman ilinde Av. Cumhur ÖZIRMAK ile beraber, ağırlıklı olarak Ağır Ceza Davalarına yoğunlaşmıştır. Daha sonra Kayseri iline taşınmış ve Kayseri ilinde Avukat olarak çalışmaya devam etmişitir.

 

Yüksek lisans ve Doktora eğitimi ile birlikte Özel Hukuk alanında uzman olma yolunda ilerleyen Avukat Ali ÇÖLDEMLİ, Ceza Hukuku alanında da uzmanlaşarak tecrübesine tecrübe katmıştır.

Halen Kayseri ilinde Avukatlık mesleğine devam etmektedir. Aynı zamanda İş Mahkemeleri ve Ticari Uyuşmazlıklarda uzman arabuluculuk yapmaktadır. 

İşçilik alacakları hesaplama uzmanı ve trafik kazaları-iş kazaları sonucu maluliyet ve ölüm sonucu tazminat hesaplamalarında uzman olan Ali ÇÖLDEMLİ, bu konularda uzman mütalaası (bilirkişi raporları) hazırlamaktadır.

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now